Турки пропонують обладнати Черкаський асфальтний завод для виготовлення якісного асфальтобетону

Анатолій Бондаренко зустрівся з представниками консорціуму, до якого входять компанії з турецькими інвестиціями Ltd «Cagla Group» та «АТМ Групп», які спеціалізується на капітальному ремонті та будівництві доріг, пише Діловий регіон.

Гості акцентували, що зацікавлені в довготривалій співпраці з містом. Тому націлені вкладати капітальні інвестиції в придбання обладнання для виробництва якісного асфальтобетону. Розглядається варіант – встановлення такого обладнання на території Черкаського асфальтобетонного заводу.

Турецькі інвестори зауважують, що для гарантування високої якості ремонту, реконструкції чи будівництва доріг – має бути замкнений цикл виробництва. Тоді компанія, яка займається цим питанням, буде нести повну відповідальність за дотримання термінів та якості відповідних робіт.

Наступним кроком – стане участь консорціуму, до якого входять компанії з турецькими інвестиціями Ltd «Cagla Group» та «АТМ Групп», у тендерних процедурах, які цьогоріч проводитиме у Черкасах міська влада з ремонту та реконструкції доріг.

Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *