У 2018-му в держорганах впровадять нову інформсистему управління

Кабінет Міністрів України схвалив концепцію впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах і затвердив план заходів щодо її реалізації, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

Згідно з розпорядженням №844 від 1 грудня, реалізація концепції розрахована до 2020 року в три етапи.

На першому етапі з 2017-го по І квартал 2018 року передбачено розробку технічної та тендерної документації, проведення процедури закупівлі інформаційної системи.

На другому етапі з II кварталу 2018 року по I квартал 2019 року планується впровадження інформаційної системи в міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади; формування єдиної інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури, яка забезпечить безперебійну роботу інформаційної системи.

Також наразі планується врегулювати на законодавчому рівні застосування альтернативних електронному цифровому підпису схем електронної ідентифікації.

На третьому етапі з II кварталу 2019 року по I квартал 2020 року передбачається впровадження інформаційної системи в територіальних підрозділах міністерств, інших центральних органах виконавчої влади, обласних, Київській міській, районних держадміністраціях.

Фото www.rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *