У Багатопрофільному молодіжному центрі відкрилася виставка-конкурс дитячої творчості “Великдень” (ФОТО)

Щорічно напередодні Великодніх свят у позашкільному навчальному закладі “Багатопрофільний молодіжний центр” Черкаської міської ради відкривається виставка-конкурс дитячої творчості “Великдень”, повідомляє ВІККА.

Мистецький захід організовується з метою відображення українських традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва; виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді.

Цьогоріч 236 талановитих черкаських дітлахів презентували на виставку-конкурс 47 писанкових гірлянд, 50 пасхальних сувенірів і композицій на весняну та Великодню тематику. Яскраві, неординарні, творчі та креативні святкові експонати виконані у різних техніках декоративно-прикладного мистецтва: писанкарство, квілінг, декупаж, паперопластика, пап’є-маше, клаптикова пластика, кераміка тощо.

blank

Найкращі роботи вихованців будуть представлені на виставці вуличних інсталяцій “Черкаська писанка – 2018”, яка відбудеться в межах міського проекту “Писанковий рай” та “Черкаського Великоднього фестивалю” з 4 по 17 квітня у сквері “Юність”.

blank

blank

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *