У Балаклеївській громаді є свій театр, в планах – створення лялькового театру і театру для школярів

– Нашому театру менше року, починався він з 5 акторів, а буквально за тиждень розширився до 14, – розповідає співзасновник театру «Бограч» Людмила Вишілова. – Назву запропонувала я, бо маю таку слабкість як Карпати, і бограч – ця колоритна страва, дуже характеризувала наш театр – яскравий, насичений, з «перчинкою». Першим нашим спектаклем були «Вечори на хуторі біля  Диканьки», показали на сценах рідної громади, і на такий шалений успіх у глядачів навіть не очікували.

Разом з учасниками художньої самодіяльності, взяли участь у фольклорному святі у смт. Катеринопіль – і там отримали першу нагороду, за відродження українських традицій.  Керівництво громади дуже нам допомагає – надає транспорт для поїздок, допомагає коштами для придбання костюмів.

У нашому колективі немає професійних акторів, всі – люди абсолютно віддалених від театру, професій. У колективі є сімейні пари,  половина учасників – студенти, у а наймолодшому учаснику – 5 років. Майже всі – дуже  співочі, тому всі наші постановки – мюзикли. Зараз саме готуємо мюзикл «За двома зайцями».  Нас почали запрошувати виступати, багато запрошень надійшло від  керівників дитячих будинків, проте втіленню цих планів завадив коронавірус. У зв’язку з карантином, з березня ми вчимося працювати з відеокамерою – і наразі усі концерти і спектаклі   висвітлюємо на сайті нашого будинку культури. Зняли перший кліп, про родинні цінності, якраз До Дня Незалежності України   –  «Україна – моя родина!» – https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=608200189884921&id=100020848351247

Планів у нас багато, але найбільш глобальні – створити ляльковий театр і театр для школярів. Якщо ми за менше року стільки встигли, то, впевнена, нам все вдасться!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *