У Балаклеївській громаді планують обладнати спортзал та відкрити літній спортивний табір

– У нашій громаді діє дитячо-юнацька спортивна школа «Юність», де діти займаються футболом, хокеєм на траві, легкою атлетикою. Вихованці школи неодноразово здобували перемоги на різноманітних змаганнях і турнірах. Керівництво громади допомагає у придбанні спортивних матів, м’ячів та іншого необхідного обладнання, у фінансуванні поїздок маленьких спортсменів на змагання та винагороджує їх перемоги цінними призами, – розповідає директор ДЮСШ «Юність» Петро Кисленко. – Крім того, керівництво ОТГ запровадило традицію стипедіювати талановиту молодь, що прославляє нашу громаду.

Наразі наші секції займаються у спортивній залі Балаклеївського ліцею, але тут уже почали роботи з облаштування окремої спортивної зали. Крім цього, нещодавно було проведено ремонтні роботи на місцевому стадіоні, збудовано туалети. Зараз триває робота над відновленням футбольного майданчика зі штучним покриттям. Зварювальними роботами допомагає місцевий депутат Валерій Грозний – і це є дуже показовим – до ремонтів або інших робіт у нашій громаді часто долучаються її мешканці, яким не байдуже, де жити і де зростатимуть їх діти.

– У перспективі ми плануємо також відкрити у нашій громаді літній спортивний табір – для відпочинку і спортивного дозвілля мешканців та гостей громади, де будуть і будиночки для проживання, альтанки на березі ставка, майданчики для занять різними видами спорту, човни та катамарани, – констатував голова Балаклеївської громади Ростислав Ситнік.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *