У ЧДТУ реалізують проект, який допоможе сфері ІТ міста

У Черкаському державному технологічному університеті відкривається Мережева Академія Cisco, повідомляють на сторінці Facebook відділу міжнародних зв’язків ЧДТУ.

На початку грудня 2015 року Черкаський державний технологічний університет та американська корпорація Cisco Systems дійшли згоди щодо відкриття на базі університету Мережевої Академії Cisco. ЧДТУ став першим серед вищих навчальних закладів Черкаської області, де буде функціонувати така Академія.

Початок її функціювання заплановано вже з 1 вересня 2016, а в програми підготовки студентів, які навчатимуться за напрямами, пов’язаними з інформаційними та телекомунікаційними технологіями, будуть інтегровані дисципліни, розроблені на основі сертифікованих програм Мережевої Академії Cisco.

Реалізація даного проекту на базі Черкаського державного технологічного університету дозволить суттєво підвищити рівень підготовки студентів та сприятиме їх майбутньому працевлаштуванню.

Корпорація Cisco Systems, Inc. є світовим лідером у розробці мережевих технологій та виробництві телекомунікаційного устаткування і програмного забезпечення. Такі Академії створюються при вищих навчальних закладах з метою поглиблення класичних університетських курсів, пов’язаних із обчислювальною технікою та телекомунікаціями, на основі вивчення технологій, устаткування, програмного забезпечення і проектних рішень корпорації Cisco Systems, Inc. Студенти-випускники Академії після складання відповідних іспитів, стають сертифікованими спеціалістами Cisco.

Фото cisco-academy.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *