У Черкаському обласному краєзнавчому музеї запрошують на ліплення трипільських оберегів

У Черкаському обласному краєзнавчому музеї запрошують на ліплення власноруч змієголових трипільських оберегів з нашої рідної глини Шевченкового краю.

Самі вишукуємо найкращі старовинні гончарні копанки, самі привозимо, вимочуємо, вимішуємо, переціджуємо та зневоложуємо сировину. А потім цей матеріал чудодійно допоможе оживити пекельних зміїв, які стануть Вашими трипільськими охоронцями, стерегтимуть Ваше добро та відлякуватимуть лихі задуми недоброзичливих заздрісників.

Зліплені Вашими руками змії стануть надійними оберегами, а генетична пам’ять рук пробудить талант скульптора, котрий сидить у кожному з нас, тільки ми про це не знаємо.

Глина – унікальний матеріал, який так і проситься до рук та завжди готовий до чарівних перевтілень. Тут все в одному – глиняний трансформер і натуральне очищення та шліфування шкіри, неймовірний релакс та сплеск позитивних емоцій, розвиток талантів і мандрівки у часі в трипільську епоху Відродження, участь в експериментальній історичній реконструкції тощо. Стань сам собі 3-D принтером!

Запис за телефоном: 0970983676. Група 25 осіб. Вартість – 30 грн

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *