черкаси

У Черкасах активісти обговорили важливість залучення громад у діяльність політичних рухів

Участь громадян у законодавчому процесі, а також взаємодія виборців з народними депутатами, є важливим аспектом розбудови громадянського суспільства.

Про це заявив під час публічноі дискусіі «Інформаційний форум. Парламентські партії в Україні: стандарти роботи на всеукраїнському та регіональному рівнях. Досвід Черкаської області» активіст «Народного контролю» Сергій Костенко.

«Було дивно дізнатися, що часто осередки деяких партій навіть не знають про кількість своїх приймалень, їхні адреси і контактні дані», – зазначив активіст «Народного контролю».

Він зауважив, що під час дискусії було подано інформацію про функції депутатів та участі громадян в законодавчому процесі.

«Дуже шкода, що журналісти проігнорували цей захід, адже вони одні з тих, хто доносить інформацію людям», – зазначив Сергій Костенко.

Нагадуємо, що за адресою м. Черкаси, вул. Шевченка 266/1, оф. 205 діє приймальна лідера «Народного контролю», народного депутата Дмитра Добродомова. Прийом проводиться щовівторка і щочетверга з 10:00 до 13:00.

Джерело: www.nkontrol.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *