У Черкасах активісти закликали не використовувати тварин у цирку

У Черкасах активісти виступили проти використання тварин у цирку. Акцію вони провели учора ввечері біля каси цирку, який мав розпочати шоу.

Про це повідомляє “ІнфоМіст”.

Світлини із заходу опублікувала на своїй сторінці у”Фейсбук” черкаська волонтерка Олена Литвинова.

“Вам весело, а їм – ні”. Активісти ЦК АЗОВ закликають черкащан відмовитися від жорстокої розваги. Кожна гривня, витрачена на квиток – це проплачені з вашої кишені знущання над тваринами. Весь цивілізований світ поступово відмовляється від їх використання в цирках і, як показує досвід, наприклад, цирку дю Солей все одно залишилося що показувати і чим дивувати. Але куди простіше експлуатувати тварину”, – написала волонтерка у соцмережі.

4

Протягом акції активісти обклеювали фургони цирку листівками з закликами “Ні знущанню над тваринами! Твої розваги – їхнє страждання!” Їх же роздавали людям, які ставали в чергу до каси. Чимало дорослих прийшли разом із дітьми купувати квитки на циркове шоу, пише “Радіо Свобода“.

“Вам нічого робити? Якщо ви активісти – ідіть і доглядайте безпритульних тварин. Он скільки кішок і собак по місту бігає!” – відповіла на заклики активістів літня черкащанка.

“Мої старші діти завжди ходили в цирк і повиростали нормальними, а не злочинцями. Ви що, ніколи не були в цирку? Не може такого бути”, – просуваючись до каси, зауважила жінка з маленькою дитиною.

Протягом акції рівень напруження серед черкащан зростав. Зокрема, тому, що о 18.30 мав розпочатися перший виступ цього цирку в Черкасах. Утім, безпосередньо перед початком організатори повідомили містянам про скасування шоу. Черкащани почали звинувачувати в цьому активістів.

3

Крім того, на цей виступ отримали безкоштовні квитки і категорійні діти.

“Дітям із малозабезпечних сімей, дітям із інвалідністю надали безкоштовні квитки. Вони приїхали сюди в дощову погоду, а виступ скасували. Ми б і самі підтримали вашу акцію, але ви вибрали не ту цільову категорію, цим дітям ви зробили негарно. Квитки роздавали аж до вечора. І цирк каже, що скасування виступу відбулося через вас, бо ви тут усе почали, і вони не встигли розкластися”, – звернулися до активістів волонтери, які привезли категорійних дітей.

Активісти ж запевняли, що не чинили ніяких перешкод громадянам, які йшли до каси по квитки чи прийшли на виступ. Адже мета акції – лише роз’яснювальна робота щодо неприпустимості використання тварин у цирках.

2

Пізніше представники цирку підтвердили Радіо Свобода, що виступ скасували не через акцію, а тому, що не встигли встановити все необхідне для шоу. Про те, що його все ж доведеться скасовувати, до останнього не знали. Втім, вони пообіцяли, що категорійні діти, які нині не потрапили до цирку, зможуть відвідати виступ у будь-який зручний для них день.

5Фото infomist.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *