роман_буданцев

У Черкасах буде оновлено та встановлено більше тисячі вуличних ліхтарів

До кінця року проблему недостатнього освітлення черкаських вулиць у темну пору доби буде вирішено. Про це розповів заступник міського голови Черкас та депутат облради від фракції ВО «Батьківщина» Роман Буданцев.
«З проблемою було вирішено боротися комплексно», – розповів він. «Чимало робіт вже виконано: проведено реконструкцію мереж із застосуванням енергозберігаючих технологій, замінено ліхтарі на світлодіодні, розпочато роботу із освітлення прибудинкових територій». На реалізацію цього проекту із міського бюджету виділено 10 млн. грн.

За словами Романа Буданцева, нині тривають перемовини із іноземними партнерами, які пропонують протестувати їхню продукцію – світлодіодні лампи. Вони ефективні, безпечні, екологічні, стійкі до складних погодних умов та найголовніше – дозволять зменшити споживання електроенергії.

«А економія міського бюджету наступних років дозволить перенаправити заощаджені кошти на озеленення вулиць та паркових зон, облаштування міста для більш комфортного життя», – наголосив заступник міського голови Роман Буданцев.

Джерело: Владимир Синдюков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *