У Черкасах буде свій "Мадагаскар"

У Черкасах буде свій “Мадагаскар”

У черкаському зоопарку нині працюють над будівництвом експозиції для пеліканів та експозиції “Мадагаскар”. Про це кореспонденту УНН-Центр у ексклюзивному коментарі розповів директор Черкаського зоопарку Євген Ван.

Нині на території зоопарку міста триває будівництво нових об’єктів.

“Вже орієнтовно через місяць відкриється нова експозиція для пеліканів. Наразі ми завершуємо роботи з встановлення вольєрів, посадки рослин, декорування. Потому продовжуватимемо будівництво експозиції „Мадагаскар“. Експозиція отримала таку назву через те, що у ній проживатимуть тварини, які характерні для острова Мадагаскар. У зоопарку є види тварин для такої експозиції — це кошачі лемури, зірчасті черепахи, хамелеони та інші тварини. Коли завершимо будівництво експозиції, то ці тварини будуть зняті з загальної експозиції та переведені туди з додаванням інших тварин”, — розповів Є. Ван.

Як зазначив директор зоопарку, наразі експозиція “Мадагаскар” перебуває на стадії будівництва фундаменту й цоколю, вже завершили прокладання інженерних мереж. З наступного тижня планують розпочати будівництво ще одної нової експозиції.

Джерело: Черкаси 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *