У Черкасах “дали тепло” у заклади освіти та медицини

З 6 жовтня у Черкасах  у дитячих садках та лікарнях розпочався опалювальний сезон. Відсьогодні тепло з’явиться у черкаських школах. Проте, як розповів заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Богдан Бєлов, у зв’язку з поривом на магістральній тепломережі Черкаської ТЕЦ у ПЗР тимчасово – до моменту ліквідації пориву – припинено подачу теплоносія жителям Південно-Західного району Черкас. Зокрема – й у всі освітні та медичні заклади, розташовані у цьому мікрорайоні.

Інформує “Про Все”.

– На сьогодні без тепла, у з’язку з аварією на цій тепломережі,  перебувають  дитсадки № 73,87,25, 89 та 83. А також школи 27,28,26, 30 та 32, – повідомив Богдан Олександрович.

Також через повну заміну трубопроводу, який подає теплоносій у школу №28, тимчасово у закладі відсутнє тепло.

За словами Богдана Бєлова, загалом там буде прокладено близько 700 метрів нових труб,  замість зношених, які через тривалий термін експлуатації вже не підлягають відновленню. Усі роботи виконує КП «Черкаситеплокомуненерго». Планується завершити до кінця цього тижня. Після чого буде подано опалення у цю школу.

Також нині тривають роботи  на мережі, яка живить теплом школу №7. Там через просідання грунту виникло пошкодження на трубопроводі. У найближчі дні ремонтники сподіваються усунути цю проблемну ділянку.

Аналогічна ситуація виникла й у дитсадку №31, де від п’ятниці подається опалення. Зараз тепловики ліквідують аварію на мережі.

А от у дитсадку №62, який теж з 6 жовтня – з теплом, будуть виконано роботи на внутрішніх мережах. Орієнтовно, планується відповідні ремонти здійснити у найближчі вихідні та оперативно відновити подачу тепла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *