У Черкасах хочуть продовжити маршрут одного з автобусів

У Черкасах хочуть продовжити автобусний маршрут номер 13 – через лісовий масив між вулицею Менделєєва та мікрорайоном “Лісовий”. Із таким запитом на сесії Черкаської міської ради виступив депутат Ігор Кіта.

Повідомляє ” Про Все”.

Він зазначив, що упродовж багатьох років до нього неодноразово зверталися мешканці Південно-Західного району. Люди просили поліпшити транспортне сполучення між мікрорайоном та з медичними закладами, що знаходяться в Соснівці.

За словами депутата, з Південно-Західного району у бік Соснівки курсує лише один маршрут – номер 6.

– Та в час пік багато мешканців – а це і медпрацівники, і відвідувачі лікарень – не в змозі потрапити до закладів через переповнені автобуси. Ускладнюються ситуація з початком навчального року, коли студенти їдуть на навчання, – зазначив Ігор Кіта.

Тому він попросив, щоб виконавчий комітет міськради вніс зміни до руху маршруту номер 13, який курсує до мікрорайону “Лісовий”, продовживши його на одну зупинку. Таким чином, цей маршрут має їхати через лісовий масив між мікрорайоном “Лісовий” та Соснівкою.

– Це розвантажить шостий маршрут та зробить проїзд зручнішим,- сказав депутат.

Окрім того, на сесії також вирішили, що потрібно з’ясувати, чи є технічна можливість пустити між мікрорайонами тролейбус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *