У Черкасах хочуть створити ДЮСШ різних видів бойових мистецтв

У Черкасах відбулася прес-конференція керівництва Черкаської обласної федерації різних видів бойових мистецтв України імені Віктора Синєбрюхова.

Інформує “Вичерпно”.

У рамках прес-конференції організатори заходу розповіли про можливості відкриття у Черкасах дитячої-юнацької спортивної школи різних видів бойових мистецтв та шляхи популяризації бойових мистецтв, а також анонсували спортивно-розважальних заходи, що будуть проведені в місті.

Президент федерації Аза Шульга розповіла, що створення такої школи в місті є прекрасним проектом, а також хорошою можливістю поєднати види бойових мистецтв в одній школі, адже це буде зручно і дітям (вони не будуть їздити на заняття у різні місця), і їх тренерам.

Наразі, за словами Ази Шульги, проект переданий до департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР, і зараз команда чекає на результати його розгляду.

– Ми подали проект до департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради і зараз чекаємо висновків. Цей проект хочемо спочатку втілити на базі міста. Це, по правді, хороша ідея, оскільки така школа стане спільним об’єднанням різних видів бойових мистецтв, і я впевнена, що у ній зростатимуть майбутні чемпіони, — зазначила пані Аза.

Також під час прес-конференції повідомили про спортивний захід, який пройде найближчим часом на території ТРЦ «DEPOt Center», метою якого є залучення більшої кількості дітей до активно-спортивного життя.

Під час заходу спікери неодноразово наголошували, що дуже важливою на сьогоднішній день є популяризація серед дітей та молоді здорового способу життя та залучення їх до занять фізичною культурою і спортом.

“Сучасне покоління має великий потенціал, запал та енергію, які саме у молодому віці потрібно спрямувати у правильне русло — формування особистості. Тому ми наразі маємо колосальну можливість створювати максимально комфортні умови, де б діти та молодь могли бути зайняті за своїми інтересами у вільний час”, — зазначив Євгеній Глєбов, голова Громадської спілки “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій”.

До слова, під час сьогоднішньої прес-конференції Євгенія Глєбова, який активно підтримує Черкаську обласну федерацію різних видів бойових мистецтв України імені Віктора Синєбрюхова, зробили членом наглядової ради цієї оргазації.

_DSC7969

Покищо питання стосовно того, чи буде створена в місті така спортивна школа, не є остаточним, але автори цієї ідеї сподіваються, що приємні новини не змусять себе довго чекати.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *