У Черкасах хочуть створити молодіжний центр

Ініціативна група в Черкасах працює над створенням комунального закладу для молоді. Молодіжний центр, за задумкою ініціаторів, має містити хостел для гостей із інших міст, майстерню, зону для творчості, бібліотеку, дитячу зону тощо, інформує “Прочерк”.

Ініціаторами створення в міській раді виступили Тарас Щербатюк та Даниїл Майоров.

За словами Тараса, вони вдвох подали схожі проекти до громадського бюджету, після чого вирішили об’єднати зусилля і разом створити молодіжний центр.

– Нині активно ведеться робота з департаментом освіти та гуманітарної політики, – пояснює «Прочерку» Щербатюк. – Нами розробилося положення про центр, концепція, задання, активності. Тобто всю роботу нині взяли на себе. До нас долучилась молодь, яка допомогає розвивати окремі напрямки тазалом створення центру. На день міста відбудеться презентація створення молодіжного центру. Локація біля фабрика кави з 12 00 до 16 00.

За словами Тараса, в багатьох обласних центрах України вже є подібні заклади. Розмістити його в Черкасах планують у приміщення колишнього дитячого майданчика в районі площі 700-річчя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *