У Черкасах хочуть відкрити школу Дідів Морозів

Цілком реальні та навіть сертифіковані. На Черкащині є свої новорічні герої, які розважають усю країну. Вже не перший рік вони – серед найкращих “випускників” Школи Дідів Морозів та Снігуроньок, яка діє у сусідній Вінниці. Хто вони та чим займаються – дізнавався сайт vikka.ua.

Вінниця напередодні Новорічних свят активно приваблює туристів з усієї України. Казкове дійство починається із зимових шкільних канікул. Саме тоді відкриває свої двері Школа Дідів Морозів та Снігуроньок, на якій проводять різноманітні флешмоби, конкурси та ярмарки. Активну участь у створенні особливої атмосфери беруть і черкащани. Шкільні команди КВН із Чорнобаю кілька років поспіль долучаються до новорічної феєрії, яка майже тиждень триває у Вінниці. Досвідом створення святкових івентів та популяризації міста із vikka.ua поділилися головний Дід Мороз країни вінничанин Олександр Шемет та головний редактор Черкаської ліги КВН Андрій Купчин.

“Ми організували у Вінниці канікулярний відпочинок. Школа Дідів Морозів проходить вже 5 років. Між Різдвом та Старим Новим роком люди відпочивають і нічого вкрай важливого в країні не відбувається. У цей період ми збираємо у себе кращі команди КВН, запрошуємо центральні ЗМІ. Проводимо масу розважальних заходів та майстер-класів. Рекламуємо Вінницю як унікальний туристичний центр. Завжди раді бачити у себе команди КВН з Черкащини. Вони втілюють у собі кращі традиції КВН, самі пишуть жарти, дуже людяні та чемні”, – розповів  сайту Олександр Шемет.

myvin.com.ua

Головний квн-щик Черкащини Андрій Купчин три роки поспіль возив до Вінниці шкільні команди КВН із Чорнобаю.

“Це справжній зимовий етнофестиваль. Його умовно називають Школою Дідів Морозів та Снігуроньок. Це колядки, флешмоби, конкурси та змагання. По завершенні заходу учасники стають сертифікованими Дідами Морозами та Снігуроньками”, – пояснює черкащанин.

blank

За його словами, більшість часу квн-щики проводять, розважаючи себе, вінничан та гостей міста. В  середньому до Вінниці повчитися тонкощам роботи Діда Мороза приїздить 22-23 команди кількістю до 10 осіб зі всієї України. Розміщують та годують учасників за рахунок організаторів.

blank

“Щодня у нас окрема програма. Бувало, що команди, наче десант, відправляли у різні частини міста. Діди Морози, серед яких і дівчата, були одягнуті у козацькі свити. Ми мали співати різні пісні та колядки, танцювати перед перехожими і збирати кошти. При цьому люди не ставляться до цього як до “дитячого рекету” (сміється). Підтримують. Радіють. Інколи нам давали навіть по 100 гривень. Потім всі команди збиралися у будиночку Діда Мороза у центрі міста. Перемагали ті, хто заробив більше. Там же, до речі, також встановлені будинки Снігуроньки та Баби Яги. Взагалі все відбувається колоритно”, – ділиться враженнями головний квн-щик Черкащини.

Крім Діда Мороза, під час вінницьких канікул шанують і онучку казкового героя. Для цього влаштовують програму окремого дня, коли всі, – і хлопці, і дівчата, – наряджаються у Снігуроньок. Кумедний вигляд мають спортивні ігри Дідів Морозів, коли вони у своїх костюмах змагаються у грі в футбол, баскетбол, перегонах на магазинних візочках.

“А ще буває, що учасників школи возять по місту у туристичних вагончиках. Треба розважати людей, що трапляються по дорозі: посміхатися, жартувати. За участь у цьому всьому нам влаштовували екскурсії по місту та музеях. Це все дуже захопливо”, – каже головний редактор черкаської ліги КВН.

blank

Фото надав Андрій Купчин

На його думку, схожу ініціативу можна було б провести і в Черкасах.

“У Вінниці цей культурний захід активно підтримує місцева влада. В Черкасах теж можна було б влаштувати щось подібне. Не на тиждень, а хоча б на три дні. Тільки у Чорнобаї діє 12 шкільних команд КВН”, – зазначає Андрій Купчин та сподівається, що колись і Черкаси зможуть проводити подібні масові гуляння.

Фото http://vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *