У Черкасах гостював Ляшко

Вивезення із України сировини, а не готової продукції, – це позбавлення українців роботи. На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, перебуваючи на Черкаському машинобудівному заводі «ТЕМП».

Повідомляє “Прочерк”.

«Досить вивозити з України сировину! Хочуть іноземці наш ліс, металобрухт, зерно – нехай привозять сюди нове обладнання, нові технології, створюють робочі місця і вивозять готову продукцію. Вивезення сировини із України – це консервація вічної бідності, адже сировинна структура економіки ніколи не дасть нормального заробітку», – підкреслив Ляшко.

Народний депутат переконаний, аби конкурувати з іноземними виробниками, потрібно модернізувати вітчизняні підприємства.

«Ми пропонуємо звільнити від всіх податків – в’їзного мита та ПДВ – нове технологічне обладнання для того, щоб його здешевити. Ми вже заморозили земельний податок, щоб підприємства не сплачували половину свого прибутку. Також ми вимагаємо компенсації частини вартості кредитів за рахунок держбюджету. Переконаний, що лише оновлення основних фондів підприємств дасть можливість знизити енергозатрати, знизити собівартість, підвищити продуктивність праці і головне – збільшити зарплати», – розповів лідер РПЛ.

IMG_0548

Олег Ляшко подякував працівникам заводу за те, що піднімають вітчизняну економіку. Вони ж подарували політику вила, виготовлені на власному підприємстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *