У Черкасах готуватимуть фахівців для військової промисловості

Резюме випускників Черкаського політехнічного технікуму будуть включені до банку даних Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості. Тож новоспеченим спеціалістам буде простіше знайти роботу з достойною оплатою.

Технікум одним із перших навчальних закладів області долучився до цього проекту. Він реалізується спільно з Черкаським міським центром зайнятості. Керівник центру Оксана Щербак та провідний спеціаліст Юлія Симошенко під час засідання підрозділу сприяння працевлаштування технікуму обговорили проведення профорієнтаційної роботи з випускниками, розглянули питання активізації співпраці з роботодавцями та запобігання безробіття серед молоді, а також розміщення актуальних роз’яснень центрів зайнятості на інформаційних стендах навчального закладу.

«Центри зайнятості зараз впроваджують сучасні методи роботи – створюють відеорезюме, проводять онлайн-зустрічі з роботодавцями, потенційними працівниками. Це співзвучно із настроями молоді. Тому будемо надалі розширювати співпрацю. Для цього ми створили і розвиваємо спеціальний підрозділ сприяння працевлаштуванню наших випускників і студентів, який, зокрема, підтримує тісні зв’язки з роботодавцями», – відзначив директор технікуму Дмитро Галат.

Навчальний заклад має спільні домовленості та угоди про співпрацю з такими підприємствами як ПАТ «Азот», ТОВ «Група Венето», ПВКП «Огрант», ТОВ «Опт Агро» та ін. Тож студенти проводять практичні навчання і заняття на виробництві, організовують науково-практичні конференції та виконують курсові і дипломні проекти з залученням фахівців цих підприємств. Черкаський політехнічний технікум готує кваліфікованих кадрів для нових заводів холдингу «Сатурн», які будуть випускати побутову техніку в Черкасах уже з квітня. На базі технікуму відбулася тристороння зустріч представників ДП НВК «Фотоприлад», КТУУ «Київський політехнічний університет ім. Ігоря Сікорського» та Черкаського політехнічного технікуму, де обговорили питання підготовки кадрів для військової промисловості.

Дмитро Галат підкреслює, що навчальний заклад докладає всіх зусиль, щоб створити умови для ефективної реалізації права студентів і випускників на працю та підвищити їхню конкурентоспроможність на ринку праці.

Фото http://dr.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *