Черкаську молодь запрошують до участі у навчанні за програмою «Активні громадяни». Цей проект проводять для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, пише “ГромЧЕ” із посиланням на прес-службу Молодіжного ресурсного центру.

“«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, – зазначили у прес-службі Молодіжного ресурсного центру. – Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії”.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій. Саме вони є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок. Це сприятиме побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Учасники дізнаються, як стати активним громадянином, здатним ефективно втілювати власні ідеї та ініціативи та можливість здобути фінансування на свій соціальний проект від Британської Ради.

До участі у програмі запрошують молоді віком 17-30 років. Проект триватиме 27-29 березня у Молодіжному ресурсному центрі (вул. Смілянська, 23, оф. 26). Організатори просять зареєструватися за посиланням.

Фото http://grom-che.com