У Черкасах Любко Дереш презентує новий роман

28 вересня у Черкаси приїздить український письменник Любко Дереш. Він презентує новий роман «Спустошення». Письменник розповість про задумку створення роману, його концепцію, а також відповість на всі питання глядачів.

Інформує “Вичерпно”.

«Спустошення» — це розповідь письменника про трьох чоловіків, які опиняються на одній лінії подій. Кожен здійснює відчайдушну спробу змінити власний сценарій, сценарій людей навколо, сценарій історії.

Захід відбудеться: 28 вересня в Художньому музеї (Хрещатик, 259) о 18:30 год. за сприяння молодіжної громадської організації «Книжковий маестро».

21397744_1374655205989457_1762807800_n

Довідка: Любко Дереш — неоднозначна й важлива постать у сучасній українській літературі. Почав писати у 15 років, за що його стали називати «вундеркіндом української літератури». Він лідер нового літературного покоління і кумир молоді, зірка міжнародних книжкових ярмарків. Автор пише для недурної молоді, людей зі свіжим поглядом, які не надто переймаються тим, що з ними буде після прочитання його творів.

Його твори перекладені кількома європейськими мовами (німецька, польська, італійська, сербська тощо). Зокрема, роман «Культ» був представлений на Лейпцизькому книжковому ярмарку 2005 року. У 2009 році цей роман видано французькою, інший роман «Миротворець» — вірменською у 2013 році.

Нещодавно українського письменника Любка Дереша обрано посланцем доброї волі ООН в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *