У Черкасах може з’явитись кінотеатр преміум-класу

Приміщення кінотеатру “Салюту” слід приватизувати. Таку думку висловив під час інтерв’ю директор мережі черкаських кінотеатрів “Мультиплекс”, депутат міськради Костянтин Чернецький, пише “ІнфоМІСТ”.

– Ситуація з ним дуже проста. У 2001 році було взято в оренду приміщення, в якому посередині фойє була величезна яма, тому що були прорвані всі комунікації. Це угроблене приміщення було реконструйовано, там було відкрито “Кінопалац”, один з перших якісних кінозалів в Україні. Зараз його логічно, як і “Україну”, продати. Це, по-перше, наповнення бюджету, по-друге – можливість розвитку для “Салюту”, – переконаний Чернецький.

На його переконання, на місці “Салюту” можна відкрити освітньо-розважальний заклад для дітей або кінотеатр преміум-класу.

– Поставити в залах винятково дивани, зробити зали з обслуговуванням. Подібне працює в Києві. Звісно, треба вивчати, чи це буде вигідно. Але в “Любаві”, наприклад, першими завжди викуповують дивани, а потім уже решту. Це свідчить, що Черкаси йдуть до відкриття такого кінотеатру, – каже депутат. – Думаю, найближчим часом там запустимо арт-хауз, тому що в дуже багатьох людей є ностальгія – такого фойє, як у “Салюті”, ви ніде не знайдете.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *