У Черкасах може з’явитися новий парк

У Черкасах, між мікрорайонами «Лісовий» (колишній «Луначарський») та «Соснівка» на площі 16 га лісового масиву планується створити парк «Спортивний». Про це написав у «Фейсбуці» депутат Черкаської міської ради Руслан Зоря.

Концепція скверу з’явилася завдяки спільними зусиллями начальника відділу містобудівного кадаструта ПС Федора Балаби, спеціалісту відділу дизайну та архітектури міськвиконкому Андрія Поліщука, начальнику екологічної інспекції міськвиконкому Володимира Гусаченка, колишньому складу, комітету самоорганізації населення «Лісовий» (колишній «Луначарський»), голови КСН Надії Медведенко та ГО «Центр міського середовища» вона ж CEUREN.

“Це має бути унікальний парк з альтанками, зі спортивними атракціонами, альпініськими трасами, майданчиками для занять кросфітом, біговими доріжками, цікавими інсталяціями на спортивну тематику, — пише Руслан Зоря. — Усі жителі Черкас та гості міста матимуть змогу займатися професійним та аматорським спортом, відпочивати із родинами, проводити дозвілля із дітьми”.

Депутат просить громаду міста підтримати проект створення парку для того, щоб міська влада передбачила у бюджеті на 2017 рік кошти на початок облаштування цього парку!

В петиції: «З метою облаштування рекреаційної та спортивної зони відпочинку містян в екологічно чистому районі Черкас пропонуємо передбачити у міському бюджеті на 2017 рік кошти на будівництво парку «Спортивний» у мікрорайоні «Лісовий» (колишній «Луначарський»)».

Голосувати тут http://rada.ck.ua/petitions/web/.

Крім того, Руслан Зоря закликає черкащан прийти і взяти участь у голосуванні (при собі мати паспорт) за розроблення проекту парку «Спортивний», по громадському бюджету.

Голосування відбудуться із 1 по 14 листопада цього року у приміщеннях колишніх Соснівського та Придніпровського райвиконкомів.

Чорно-білі фотографії 1987 року — відкриття «Тропи Здоров’я» в цьому масиві залишилися тільки в спогадах і на фото.

Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *