У Черкасах можуть з’явитись спеціальні майданчики для вигулу та дресирування собак

Виконком відреагував на електронну петицію, зареєстровану на сайті Черкаської міської ради, щодо будівництва у Черкасах спеціальних облаштованих закритих майданчиків для вигулу та дресирування собак, ухваливши сьогодні відповідне рішення.

Інформує Черкаська міська рада.

У документі, зокрема, йдеться про те, що зазначенні місця мають визначити балансоутримувачі, за погодженням з виконавчими органами Черкаської міської ради, які опікуються питаннями архітектури та екології.

Як повідомили у відділі екології департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, у 2018 році заплановано комунальним підприємством «Дирекція парків» спільно з громадською організацією «Черкаський обласний кінологічний клуб «К-9» облаштувати спеціальні майданчики для вигулу та дресирування собак в парках «Хіміків», «Сосновий бір» та «Перемоги».

Нагадаємо, що у попередньому рішенні виконкому від 9 червня 2009 року (яке донині було діючим) і до якого сьогодні внесли вказані зміни, визначався перелік місць, де вигул собак був повністю заборонений. Серед таких: території навчальних закладів, парків та скверів, закладів охорони здоров’я, пляжів та зон відпочинку, центральних площ міста та бульвару.

Тоді як зараз з прийняттям відповідного рішення відкривається можливість для облаштування в місті належних місць для вигулу та дресирування собак, що сприятиме дотриманню належного санітарного стану у Черкасах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *