У Черкасах на День міста проведуть традиційний «Крутий спуск»

“Крутий спуск” у Черкасах цього року буде ще крутіший і цікавіший, – обіцяють організатори заходу, який пройде в якості подарунку черкасцям на День міста. Правила перегонів не дуже відрізняються від минулорічних, а от вимоги до машинок дещо змінилися, інформує vikka.ua.

Керівник автомобільного клубу “Черкаси” Андрій Яроменко розповідає, що учасники “Крутого спуску” долатимуть кілька елементів на своєму шляху.

“Раніше в нас був один трамплін, зараз – декілька. Також буде рампа, на яку треба заїхати. Вся траса буде викладена сіном. Основні вимоги до машинок: не більше 100 кг ваги, не менше трьох коліс, не ширше двох метрів, не довше чотирьох. Обов’язкова умова – один пілот на борту тачки. Все інше – це політ фантазії учасників”, – каже Андрій, один із організаторів дійства.

Зазначимо, критерії оцінювання не змінились: краса й технічна складова машинки, швидкість спуску й дальність заїзду по інерції.

Стартуватимуть “тачки” 15 вересня о 13:00 біля музичного училища. Рухатимуться по Замковому узвозу до Долини троянд.

Переможець минулорічного “Крутого спуску” Віталій Пітвало радить майбутнім учасникам зважати на кожну деталь у створенні оригінальної “тачки” і проявляти креативність.

“Це неймовірне відчуття, коли спускаєшся на машині і люди підтримують тебе”, – каже Віталій.

Фото Mісто на “Че”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *