У Черкасах нагородили МАНівців

У Черкасах нагородили переможців конкурсу наукових робіт Малої академії наук та олімпіад з предметних дисциплін. 

Інформує “Про Все”.

– Сьогодні відбувається церемонія нагородження переможців, фіналістів всеукраїнського конкурсу МАН та олімпіад. З боку Малої академії в конкурсі взяли участь 41 представник Черкащини, з яких 24 стали переможцями. У порівнянні з минулим роком це значний прогрес, – зазначила у коментарі “Про всекерівник Черкаської обласної Малої академії наук Наталія Драник. – У фіналі ми маємо три перших місця, три золоті медалі. Найпопулярніші були секції технічного, історичного та філологчного відділення. Стовідсоткову перемогу в залік черкаської команди принесли учасники відділень математики, комп’ютерних наук, екології та аграрних наук.

Фото: Про все

Найбільше відзначився учень 11 класу фізичко-математичного ліцею Томіло Артем, який, завдяки своїм дослідженням, завоював дві золоті медалі . Окремо відзначились учні фізико-математичного ліцею, Черкаської ЗОШ № 28 ім. Т. Шевченка, Черкаської гімназії № 31, Кам’янської освітньо-спеціалізованої школи № 2, та Тальнівського економіко-математичного ліцею.

blank

Фото: Про все

– Мої дві роботи мають прикладне значення. Одне завдання – це оптимізація роботи курьєрів при транспортуванні вантажів, друге – це пошук оптимальних маршрутів залізничного транспорту. Ми створили авторський підхід для знаходження найбільш зручних маршрутів для пасажирів залізничного транпорту. І зараз готується пакет документів для отримання патенту на цей авторський підхід, – розповів про свої дослідження  Артем Томіло.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *