У Черкасах найкраще стартував опалювальний сезон

Таку думку озвучив під час понеділкової наради в мерії заступник міського голови Станіслав Овчаренко.

Повідомляє “Нова Доба”.

За його повідомленням, станом на понеділок, 30 листопада, у всіх котельнях налагоджено стабільну роботу та в усіх житлових будинках нарешті тепло. До того ж, Станіслав Анатолійович, радіє й тому факту, що за озвученими на державних селекторних нарадах даних, Черкаси нині є найкраще підготовленим містом до поточного опалювального сезону. І все це завдячуючи злагодженій роботі комунальних підприємств та інших підприємств теплопостачальної галузі.

— Можемо звернути увагу, що у колективах ніхто не кашляє, в громадському транспорті також. Опалювальний сезон розпочали вдало. Ви можете порівняти з іншими містами, — підкреслив заступник міського голови.

Слова Станіслава Овчаренка підтвердили в міських департаментах — охорони здоров’я та медичних послуг і освіти та гуманітарної політики. Наразі, захворюваність серед населення на сезонні простудні захворювання нині є низькою. Також високої та критичної захворюваності не спостерігається і в школах та дошкільних закладах. До того ж, з понеділка розпочалися осінні канікули, тому і завдяки цьому факту також картина щодо захворюваності на ГРВІ є, можна сказати, не сильно вираженою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *