У Черкасах нові тарифи на холодну воду

Днями в актовій залі КП «Черкасиводоканал» відбулось відкрите обговорення проектів постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів, інформує прес-служба підприємства.

На централізоване водопостачання та водовідведення та «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік для КП «Черкасиводоканал».

Розрахунок тарифів на 2018 р. виконано відповідно до вимог постанов НКРЕКП від 10.03.2016 № 302 та 303. Під час обговорення детально розглядалися найбільші статті витрат, які вплинули на зміну тарифів, а саме: зростанням вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, реагентів та інших матеріальних затрат, підвищенням заробітної плати, а також підвищенням вартості очищення стічних вод, зростання податків та зборів.

Відповідно прийнятих постанов тариф на централізоване водопостачання та водовідведення у 2018 році зміниться на 8,7%, а тариф на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 9,5%.

Фото Styler – РБК-Украина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *