У Черкасах обговорили питання працевлаштування

Черкаським обласним центром зайнятості спільно з порталом «Діловий регіон», проведено інтернет-конференцію, на якій директор обласної служби зайнятості Григорій Дендемарченко та голова обласного об’єднання організацій роботодавців Борис Райков надали відповіді на запитання дописувачів порталу щодо рівня працевлаштування в регіоні.

Інформує “Прочерк”.

Зокрема, Григорій Дендемарченко детально розповів про допомогу служби зайнятості у пошуку роботи, започаткування власної справи, проходження професійного навчання для здобуття іншої спеціальності, працевлаштування за кордоном, актуальні вакансії на ринку праці Черкащини та сприяння молоді у виборі майбутнього фаху.

Окрему увагу директор обласного центру зайнятості зосередив на питанні щодо реформування служби зайнятості: «Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни». Водночас він відзначив, що в діяльності служби зайнятості на сьогодні впроваджено інноваційні підходи, зокрема, використання відеорезюме, відеопрезентацій вакансій, он-лайн співбесід та комунікацій з безробітними через соціальні мережі.

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *