У Черкасах обговорили роботу Пенсійного фонду

Результати роботи органів Пенсійного фонду України в Черкаській області за підсумками 2016 року та завдання на 2017 рік щодо реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення обговорили сьогодні на виїзному засіданні колегії в м. Золотоноші, повідомляють в Головному управлінні пенсійного Фонду області.

Інформує Черкаська ОДА.

У роботі колегії взяли участь перший заступник Голови правління Фонду Микола Шамбір, перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль, керівництво м. Золотоноші та Золотоніського району.

Насамперед начальник головного управління Фонду в області Світлана Зінник поінформувала про кількісні та якісні показники роботи органів Фонду Черкащини. Протягом 2016 року забезпечено стабільне фінансування та своєчасну виплату пенсії 415 тис. пенсіонерів області на загальну суму 8,1 млрд грн, що є основним завданням органів Фонду. Крім цього, важливим питанням сьогодення є дотримання прийнятих законів України, згідно з якими із січня 2017 року розмір заробітної плати має бути не меншим, ніж 3200 грн.DSC_0687

Перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль зазначив, що в області 2,9 тис. застрахованих осіб отримують зарплату меншу, ніж законодавчо встановлений мінімум. Для покращення рівня соціальної захищеності найманих працівників голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко підписав розпорядження про створення міжвідомчої робочої групи, основним завданням якого є забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства щодо мінімальної заробітної плати. Віталій Коваль наголосив, що досягти позитивного результату можливо лише завдяки нашим спільним зусиллям.

Під час колегії обговорили питання дотримання роботодавцями законодавства про оплату праці та які заходи щодо забезпечення виплати заробітної плати працівникам у розмірі не менше, ніж 3200 грн, вжито вже в січні 2017 року.

Крім цього, про надання пенсійних послуг у Білозірській об’єднаній територіальній громаді повідомив її голова Володимир Міцук.

Перший заступник Голови правління Фонду Микола Шамбір приділив увагу питанням легалізації трудових відносин, результатам роботи з погашення боргів до бюджету Пенсійного фонду та окреслив завдання для органів Фонду на 2017 рік.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *