У Черкасах обговорили стан законності в місті

Про стан законності та протидію злочинності в Черкаській області, зокрема її організованим проявам і корупції, за наслідками роботи впродовж 2016 року говорили на координаційній нараді керівників правоохоронних органів області за участі заступника голови – керівника апарату ОДА Сергія Овчаренка. Вона відбулася в прокуратурі області 27 січня.

Про це інформує Черкаська ОДА,

Учасники заходу відмітили, що організація скоординованої роботи та об’єднання зусиль усіх правоохоронців є головною метою наради, адже за цим стоїть усвідомлення пріоритетності завдань, пов’язаних із забезпеченням законності та правопорядку, надійним захистом прав і свобод громадян у поточному році.

IMG_3324Торік завдяки вжитим скоординованим заходам правоохоронним органам регіону вдалося зменшити кількість скоєних умисних вбивств, злочинів проти громадської безпеки, правосуддя, проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини та громадянина. Збережено тенденцію до зниження кількості кримінальних правопорушень, скоєних особами, які раніше їх вчиняли, а також у стані алкогольного сп’яніння. Відсутній ріст злочинності серед неповнолітніх.

Учасники наради наголосили, що варто покращувати роботу задля реальної результативності. Зокрема щодо виявлення та профілактики, як злочинів, пов’язаних з корупцією, так і корупційних правопорушень, адже протидія корупції – один із пріоритетних напрямків діяльності всіх правоохоронців.

IMG_3325Окреслено коло проблемних питань, у вирішенні яких правоохоронці повинні вжити першочергових заходів, одним з яких є виявлення та розслідування резонансних та актуальних кримінальних проваджень, перш за все з питань використання надр, земельних та лісових ресурсів, бюджетних коштів, у тому числі виділених для внутрішньо переміщених осіб, вчинення корупційних правопорушень. На постійному контролі повинен залишатися стан досудового розслідування у кримінальних провадженнях про злочини стосовно учасників мирних акцій протесту.

Слід посилити роботу щодо виявлення організованих злочинних угруповань на пріоритетних напрямах, а саме: у бюджетній, банківській, кредитно-фінансовій, податковій та земельній сферах, щодо рейдерства та торгівлі людьми.

За підсумками наради визначено першочергові орієнтири спільних скоординованих дій правоохоронців, спрямованих на утвердження законності та протидії злочинності на Черкащині.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *