У Черкасах обирали стратегії розвитку міста

Перша стратегічна сесія відбулася. Понад півтори сотні активних і небайдужих черкасців віддали кілька годин власного часу, аби наше рідне місто нарешті визначило напрямки руху і розробило повноцінну стратегію розвитку.

Про це пише на своїй сторінці в Facebook Марина Волошенко.

Команда #ШколаМерів «Школи мерів» також взяла активну участь у заході. Андрій Більда і Костянтин Чернецький попрацювали хранителялими столів, Наталя Даньковська допомогла з реєстрацією.

“Моя зона відповідальності – комунікація – ЗМІ, влада, громада. Формат проведення сесії новий для Черкас, цікавий і досить продуктивний. Працювали за різними напрямками”, – пише Марина Волошенко.

Ідеї за столами прозвучали найрізноманітніші, інколи навіть взаємовиключні, але кожна думка має шанс на життя і на опрацювання її в подальшому. Так, для прикладу хтось бачить Черкаси містом хіміків, а хтось пропонує позбавитися такого промислового напрямку.

Наступним кроком у роботі над стратегією стане обговорення в більш вузькому і спеціалізованому колі. Тож не зупиняємося, рухаємося далі – до європейського міста Черкаси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *