Stypendija_miskrady

У Черкасах переможцям всеукраїнських олімпіад вручили грошові премії

У Черкасах пройшло міське свято відзначення переможців (олімпіад, конкурсів) інтелектуальних та творчих змагань «Перші перемоги».

Як інформують у Черкаському МВК, найбільш масовими інтелектуальними учнівськими змаганнями є олімпіади із 17 навчальних дисциплін. У цьому навчальному році у міському етапі взяли участь 2016 учнів, в обласному – 257 учнів, з яких 221 отримали І-ІІІ місця. Найбільш успішно на обласному рівні виступили команди з фізики, математики, інформатики, української мови, правознавства, французької, німецької, іспанської мов, астрономії, трудового навчання, екології, економіки.

62 учні-переможці навчальних закладів міста увійшли до складу команд, які захищали честь області на Всеукраїнських олімпіадах, з них 25 стали переможцями. Вони вибороли 25 призових місця: І – два, II – сім, III – шістнадцять. Найбільша кількість призових місць з правознавства – 4, історії, французької мови – 3, фізики – 3, трудового навчання – 3.

Не менш важливим є конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який потребує від його учасників вміння працювати з інформацією, проводити дослідження, аналізувати й узагальнювати. У міському етапі свої роботи захищали 148 учнів. Переможцями обласного етапу стали 94 учні, з них 26 учнів захищали свої роботи на Всеукраїнському рівні і 15 стали переможцями.– Завдання кожного навчального закладу – створювати такі умови навчання, які сприяли б особистісному розвитку школяра, його творчого потенціалу, нахилів. Найбільш сприятливі умови для цього створюються у закладах нового типу та спеціалізованих школах, – наголосила Ірина Топчій.

На четвертому (всеукраїнському) етапі олімпіад краще виступили учні Першої міської гімназії та фізико-математичного ліцею – у них сім призових місць, в учнів спеціалізованої школи № 17 – три призових місця, колегіум «Берегиня», ГПЛ, гімназія № 31 мають по два переможці; загальноосвітня школа № 8 та спеціалізована школа №18 – по одному.
Як відзначили керівники міської освіти, на результативність роботи з обдарованою молоддю впливає фінансова підтримка з боку держави і органів місцевого самоврядування.

Так, учні за

  • перші місця отримали премії у розмірі 400 грн.,
  • за другі місця – 300 грн.,
  • за третє – 200 грн.

Також уперше педагогічних і наукових працівників відзначили високим матеріальним заохоченням.

Наставники, які підготували учнів, що вибороли

  • перші місця, одержали по 5 000 грн.,
  • за другі місця – 2 000 грн.,
  • за треті – 1 000 грн.

Джерело: pro-vincia.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *