У Черкасах підвищували кваліфікацію за професійною програмою

Майбутнє України в умовах глобалізаційних і трансформаційних процесів, успіх соціально-економічних реформ залежать від наявності високопрофесійних кадрів на усіх рівнях виконавчої влади та місцевого самоврядування. У Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбувся семінар підвищення кваліфікації за Професійною програмою для уперше прийнятих на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування.

Інформує Черкаська ОДА.

За інформацією директора Центру Сергія Демченка, Професійна програма побудована за модульним принципом, містить загальну, функціональну і галузеву складові та розрахована на перехідний період до затвердження державного стандарту за спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування».

Перша сесія семінару передбачала обговорення напрямів державної політики України у сфері запобігання корупції та впровадження електронного декларування; нормативно-правових актів, що регламентують державне управління; європейської інтеграції; управління персоналом; розвитку лідерства; гендерного підходу у державному управлінні; запобігання торгівлі людьми; формування корпоративної культури; підвищення рівня мовної компетентності та ін.

Для слухачів, упершеприйнятих на службу в органи місцевого самоврядування, в рамках семінару відбулась презентація основних положень проекту нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Реалізовували програму семінару керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації; обласної ради; міжрегіонального управління Нацдержслужби України у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській областях; представники вищих навчальних закладів.

Відповідно до Плану-графіка друга навчальна сесія для упершеприйнятих на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування запланована в травні.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *