У Черкасах планують реконструювати вхід до міського зоопарку

Незабаром на Черкаський зоопарк чекають нові зміни. Цієї весни там відкрилися нові вольєри для ведмедів, вовків і видр, а наступним етапом стане реконструкція головного входу до зоопарку, облаштування прилеглої території. Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомляє “ВиЧЕрпно”.

За його словами, він вже дав  доручення директору Черкаського зоопарку Євгену Вану щодо розробки проекту, який би передбачав реконструкцію входу в зоопарк, стоянки для автомобілів, облаштування зручних тротуарів, розрахованих в тому числі на пересування людей з обмеженими можливостями, місць відпочинку.

– Зараз Євген Ван займається виділенням землі, щоб вхід до зоопарку був із головної вулиці, тобто там, де він був колись. І ви ж бачите, що зоопарк став родзинкою міста, у нас там гарна експозиція, доглянуті звірі, професійне керівництво, гарний колектив, — розповів Анатолій Бондаренко.

Про гарний розвиток зоопарку свідчить збільшення кількості відвідувачів і, відповідно, фінансових надходжень. Виручка зоопарку на вихідних становить близько 500 тисяч гривень. Тому, вважає очільник міста, на сьогоднішній день він може бути самоокупним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *