У Черкасах планують розробити атрибути міської влади

Наразі в обласному центрі сформували робочу групу, яка візьметься за розробку ескізів атрибутів місцевої влади Черкас (зокрема, булави міського голови й ключа міста). Рішення про її утворення ухвалили вчора на засіданні виконавчого комітету.

До складу цієї робочої групи включили фахівців із геральдики, краєзнавців, працівників музеїв, істориків та художників. Свої напрацювання вигляду такої атрибутики (а ще – положення про неї) мають презентувати та подати на розгляд міської ради до кінця березня.

Як розповіла директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук, такі символи нині є і в інших містах України.

“Ми намагатимемося створити такий символ, який би зберігався і переходив з покоління в покоління”, – зауважила вона та додала, що, вочевидь, такі атрибути зберігатимуться в спеціально відведеному місці в кабінеті мера.

Планується, що після проведення виборів та оголошення їх результатів, ці символи голова територіальної виборчої комісії передаватиме переможцю на першій сесії міськради.

Фото http://egipet.uz

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *