У Черкасах планують відкрити американський освітній центр

Можливість відкриття такого центру на базі Черкаського державного бізнес-коледжу обговорили сьогодні в управлінні освіти і науки облдержадміністрації під час зустрічі з регіональним директором міжнародних програм Коледжу Бровард (США) Скоттом Мейсоном та директором Черкаського державного бізнес-коледжу Олегом Кукліним. Створення  Американського освітнього центру дасть змогу студентам не тільки ЧДБК, але й інших навчальних закладів отримувати якісну освіту за міжнародними стандартами.

Про це інформує Черкаська ОДА.

Начальник управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський запевнив колег, що в області зацікавлені в реалізації означеного проекту, адже це значно розширить можливості студентів щодо здобуття якісної вищої освіти.

За словами Олега Кукліна, для реалізації цього проекту важливим є долучення всіх зацікавлених сторін.

14291627_856139344488275_6137412950584411586_n“Хочемо оголосити про початок співпраці, – говорить директор ЧДБК. – Наразі формуємо бачення, як має розвиватися процес створення центру. Маємо заплановані зустрічі з представниками Міністерства освіти і науки України, Посольства США в Україні, бізнесовими колами. Сподіваємося на їхню підтримку. Першочергово на базі центру маємо створити англомовні курси, аналогічні тим, що викладаються в Коледжі Бровард і будемо аналізувати попит. У разі успішного старту планується сертифікація навчального центру американською стороною. Також для початку розглядаємо видачу подвійного диплом”у.

У цьому аспекті Скот Мейсон наголосив на важливості побудови коаліції зацікавлених сторін для забезпечення довгостроковості проекту. Освіта, за словами американського гостя, має стати базисом для подальшого поглиблення співробітництва.

Хоча пан Мейсон перебуває в Україні лише другу добу, він вже встиг сформувати перші враження.

“Слов’янський світ досить близький мені, адже прожив тут багато років, говорить гість. – Надзвичайно особливо ставлюся до перебування в Україні. Тому зацікавлений у розвитку подальшої співпраці. Відповідно, бачу зацікавленість української сторони. Ви дійсно готові до початку співпраці”!

Після зустрічі Скот Мейсон вирушив на лекцію під назвою «Американська мрія», на якій розповів про можливості здобування якісної освіти за американськими стандартами в Україні.

14264881_856139377821605_9204078251223348364_nКоледж Бровард розташований у м. Форт-Лодердейл, штат Флорида, США. У 2016-2017 році здійснює навчання за 124 напрямами: бізнес, комунікації та дизайн, соціальні науки, медицина, промисловість та транспорт, громадська безпека, інженерія та технології, освіта.

У цьому навчальному закладі близько 2000 співробітників, впродовж року навчається до 67 тисяч студентів. За останнім загальнонаціональним рейтингом зайняв 5-е місце серед коледжів США.

Коледж має акредитовані у встановленому порядку міжнародні навчальні центри у Болівії, Еквадорі, Індії, Китаї, Росії, які здійснюють навчання за програмами Коледжу Бровард, але особи, які навчаються за такими програмами не вважаються його студентами.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *