У Черкасах показали унікальні колекції голубів

Гості з сусідніх областей – Кіровоградської, Київської, Полтавської та Миколаївської – з’їхалися днями в Черкаси, аби взяти участь у фестивалі голубів. Всього було запрошено 36 учасників, які привезли різні породи голубів, декоративні та рідкісні види птахів. А ще представили породних кролів та домашню птицю. Під час цьогорічного ХІІІ фестивалю голубів та декоративної птиці відбувся й спеціалізований ярмарок.
Повідомляє “Прочерк”.

 

Співорганізатори заходу – Черкаська міська рада, Громадська організація Обласного клубу голубників, департамент освіти Черкаської міської ради та Черкаська обласна організація Аграрної партії України, яку очолює депутат обласної ради Віктор Полозов. Захід відбувся за фінансової підтримки аграрників.

За словами голови Черкаського обласного клубу голубників Миколи Миколайовича Кузьменка, за мету організатори виставки поставили популяризувати декоративне голубівництво серед дорослих та дітей, познайомити з досягненнями селекції у цій галузі та подарувати естетичне задоволення відвідувачам від споглядання унікальних птахів. А ще такі виставки – це можливість живого спілкування голубівників та легкість в отриманні консультацій щодо особливостей утримання голубів від професіоналів.

Під час дії виставки експертна комісія оглядала голубів, оцінюючи за головною ознакою – чистотою породи птаху.

Переможцям фестивалю вручили кубки, решту учасників було відзначено медалями та статуетками.

Миколу Чорноіваненка з Черкас було відзначено за колекцію декоративних голубів, Олексія Пономаренка з Києва – за колекцію миколаївських голубів, Віталія Абашева – за колекцію поштових голубів, а Олексія Дробілка з Миколаївщини – за колекцію декоративних голубів.

На виставці було представлено понад 20 порід декоративних голубів вітчизняної селекції.

Відвідати незвичайний виставку мали змогу всі охочі, щоб ознайомитися зі звичками голубів, оцінити красу птахів миру і поспілкуватися з самими голубівниками, адже вони знайомі не лише з походженням кожної породи, а й зі звичками та вдачею своїх улюбленців.

Але не лише голуби цього дня дивували відвідувачів. Так, Анатолій Нелін із Червоної Слободи Черкаського району та Олександр Діскант із Медведівки Чигиринського району представили на виставці чудових декоративних курей. А учасники з міста Черкаси Володимир З’їздок, заслужений кроліковод України, та Віктор Слотін привезли величезних кролів, які вирізнялися з-поміж своїх родичів.

Відвідувачі милувалися голубами, дехто спеціально прийшов, щоб придбати собі нові виставочні екземпляри птахів. Можна було й сфотографуватись біля пернатих друзів.

Цей захід проходить з року в рік, зберігаючи традиції найактивніших голубників Черкащини та справжніх патріотів краю, оскільки голуб був і залишається Птахом Миру і Єднання.

IMG_20171104_095343

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *