У Черкасах працюють над облагородженням міста

Весняне очищення прибордюрної частини доріг від бруду, що накопичився за зимовий період, мають завершити до кінця квітня. До процесу залучені КП “ЧЕЛУАШ”, профільний департамент і комунальні підприємства, які мають відповідну техніку і можливість. Про це повідомляє “ВІККА” із посиланням на інформацію, надану начальником управління вуличної інфраструктури Черкаської міської ради Сергієм Отрешком.

– Після зими прибирання прибордюрки трохи відрізняється від стандартного прибирання. Це пов’язано з тим, що при бордюрах утворився досить великий шар сміття висотою до 10 см. Його треба спочатку зібрати лопатами, а вже потім підмітати. Наразі задіяно 4-5 одиниць техніки, а якщо рахувати із тими машинами, що вивозять сміття, то 7-8, – зазначає Сергій Отрешко.

Прибордюрну частину доріг уже прибрали на Надпільній, Смілянській, Чорновола та Залізняка. Наразі завершують роботи на бульварі Шевченка та Благовісній.

– Ми розраховуємо зняти товстий шар сміття до Великодня, а далі прибиратимемо у стандартному режимі. Наразі чекаємо завершення торгів по придбанню підмітальної машини для “ЧЕЛУАШу”, – додає чиновник.

Фото http://vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *