У Черкасах презентували новий культурно-просвітницький портал

Міський портал з однойменною назвою презентувала сьогодні під час прес-конференції громадська організація «Місто на Че». Портал акумулюватиме в собі найважливіші та актуальні події міста, орієнтуючись насамперед на культурно-просвітницькі заходи.

Про це повідомляє “Про Все”.

“Спільнота «Місто на Че» існує вже три роки – до цього часу це була сторінка в соціальних мережах і блог. Ми вирішили створити сайт в межах міського порталу, оскільки сайт Черкаської міськради став політичним майданчиком, де піаряться всі, хто прийшов до влади. Він не виконує покладені на нього функції, – каже голова координаційної ради ГО «Місто на Че» Ярослав Лавров. – Наш сайт орієнтований на історію міста, цікавих подій в ньому. На ньому будуть відображатися новини усіх провідних сайтів міста. Крім цього будуть анонси цікавих подій в місті, розповідатиметься історія Черкас”.

За словами Ярослава Лаврова, на порталі буде викладена інтерактивна мапа міста, на якій в режимі онлайн можна буде дізнатися про цікаві місця Черкас з їх коротким описом.

Над матеріалами про історію міста працюють історики Валерій Ластовський та Дмитро Куштан, доробки яких буде оприлюднено на порталі. Ці матеріали міститимуть оновлені дані, отримані під час останніх досліджень з історії міста.

Як зазначає Ярослав Лавров, насамперед портал  буде  висвітлювати культурні, мистецькі акції та події, семінари і тренінги.

Окремо портал презентуватиме окремий великий проект організації – кінофестиваль короткометражних фільмів «КіноШот».

Також, у рамках презентації порталу, було представлено відеовізитівку Черкас, до створення якої долучилися відома ведуча Ольга Кас’янова та журналіст Олексій Хуторний.

“Пісня створювалась досить швидко – в рамках фестивалю “Summer Challenge”. Дуже актуальним став формат цього фестивалю – Я це роблю! І тому виникла ідея створити такий собі гімн тим, хто щось робить, а не чекає, – розповіла Ольга Касьянова. – Насправді цей запис не ідеальний. Хотілося б, щоб цю пісню заспівали активісти міста, звичайні люди. Можливо, цю візитівку додатково опрацювати. Щоб це було надовго, цю візитівку потрібно зробити якісно”.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *