У Черкасах презентували вітчизняні кінострічки

Українському кіно – зелене світло: у Черкасах презентували вітчизняні кінострічки. «OBRIY KINO FEST» об’єднав одразу шість фільмів «Чужа молитва», «Микита Кожум’яка», «Рідні», «Гетьман», «Слуга народу-2» і прем’єрний «Припутні», повідомляє ЧСН.

Не історичні персонажі і видатні українські особистості, а прості люди. Прем’єрна кінострічка «Припутні» розкаже глядачам про звичайного таксиста Юру, який нещодавно розлучився із дівчиною і намагається отямитись. Знімали кінострічку на Чернігівщині та Київщині. Події фільму розгортаються у містечку Припутні. Головну роль зіграв актор театру Яків Ткаченко.

Цієї осені у прокат виходить одразу 13 українських кінострічок. Поки що вітчизняний продукт серед черкаських глядачів не популярний, проте ситуацію можна виправити – переконана директор кінотеатру Україна Валентина Слуцька. Адже на великих екранах таких стрічок з’являється все більше.

Задля популяризації нового українського кіно хочуть змінити і його час трансляції на ТБ з 23.00 на прайм тайм. І показувати новинки хоча б раз на тиждень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *