У Черкасах презентують національну інформаційну кампанію з протидії торгівлі людьми

З ініціативи Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Міністерства соціальної політики України, у співпраці з Черкаською благодійною організацією ЛЖВ «Від серця до серця», за сприяння Черкаської  міської ради та Черкаської обласної державної адміністрації відбудеться відкриття інсталяції «ГРАНІ3» та брифінг для ЗМІ 5 квітня 2017 р. з 11:00 до 12:00 у м. Черкаси на Соборній площі.

Повідомляє “Прочерк”.

«ГРАНІ3» – тимчасова інсталяція, покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Інсталяція «ГРАНІ3» надає важливу інформацію про явище торгівлі людьми, знайомить із реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами гарячих ліній із протидії торгівлі людьми. Інсталяція буде розміщена у Черкасах до 19 квітня 2017 р., а потім подорожуватиме іншими регіонами України.

У відкритті інсталяції та брифінгу з нагоди відкриття  братимуть участь:

Ірина Мидловець, спеціаліст Програми протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні;

Геннадій Шевченко, заступник міського голови;

Володимир Кецмур, начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми

Наталія Несват, голова правління Черкаської благодійної організації ЛЖВ «Від серця до серця».

Національна інформаційна кампанія «ГРАНІ3» проводиться Представництвом МОМ в Україні у партнерстві з Міністерством соціальної політики України за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Виконавчим партнером МОМ у реалізації Національної інформаційної кампанії «ГРАНІ3» у Черкасах є ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця», що понад 15 років працює у сфері надання послуг уразливим групам населення, зоклема здійснює заходи з попередження торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб.

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *