У Черкасах продовжують модернізувати зоопарк

Завершився перший етап реалізації проекту з модернізації Черкаського зоопарку. У результаті побудовані всі капітальні споруди, виконано 90% робіт зі встановлення огорожі вольєрів і прокладені інженерні мережі. Про це «Прочерку» повідомив директор Черкаського зоопарку Євгеній Ван.

Про цеінформує “Прочерк”.

Коли ж проект буде реалізований повністю, він буде включати в себе крім вольєрів з штучними водоймами комплекс вольєрів перетримки для тварин, які вже не виставляються на огляд або хворіють, котельню, кормокухню, лабораторії для спостереження і обслуговування тварин. Також проект включає в себе охоронний пункт, 2 гаража та санвузли (також з’явиться санвузол для людей з обмеженими можливостями).

Сама ідея проекту полягає в тому, щоб створити експозицію з різними видами тварин (ведмеді вовки і видри) таким чином, щоб відвідувач міг практично зануритися в їх середовище проживання. Якщо раніше гості зоопарку могли бачити тварин з безпечної відстані фронтально через прути, то тепер вони зможуть спостерігати за їхнім життям з кількох точок, розташованих на різних рівнях навколо вольєрів, і максимально близько. Це створить у відвідувачів ефект повної присутності.

« У Черкаському зоопарку вже реалізований проект з реконструкції опалення вартість в 2 млн. грн., наступний проект «Земля ведмедів і вовків» знаходиться на етапі втілення. Після завершення реконструкції, яка відбувається за кошти корпорації ROSHEN, а це близько 17млн. грн., звіринець може претендувати на звання найкращого в Україні», – зазначає Євгеній Ван.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *