У Черкасах продовжують ремонтні роботи

Цього тижня на центральній магістралі Черкас – бульварі Шевченка – стартував ремонт дорожнього покриття. Про такі наміри раніше неодноразово заявляв міський голова Анатолій Бондаренко. Ця вулиця не знала капітального ремонту близько десятки років. Асфальтуватимуть її в кілька етапів – наразі ж розпочали з відрізку від вулиці Лазарєва до Небесної сотні.

Повідомляє “Про Все”.

Зараз дорожники працюють по правій стороні бульвару (у бік площі 700-річчя). Перш за все там почали знімати верхній шар старого покриття. За сприятливої погоди ремонтники візьмуться за облаштування вирівнювального шару асфальту на проїжджій частині. Після чого вкладатимуть остаточний, верхній шар. Більше з тим – у проекті передбачили й заміну аварійних тролейбусних опор (близько 50).

4_57

“Упродовж року ми неодноразово заявляли про наміри реконструкції бульвару Шевченка. Розроблена проектно-кошторисна документація, яка виконання ремонту фактично «розбила» на декілька черг, оскільки кожен відрізок потребує достатньо масштабного обсягу, – розповів директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артур Савін. Затримка з початком ремонту на бульварі викликана тим, що ми були змушені тричі оголошувати торги. Усе через те, що учасники подавали документи з деякими помилками, неточностями, відтак, ми не могли визначити переможця”.

5_38

Водночас, на кількох кварталах алеї продовжать укладати тротуарну плитку. Далі, як розповів Артур Олександрович, перейдуть до другої черги реконструкції бульвару – на відрізку від вулиці Небесної сотні до Героїв Сталінграду. Нині вже визначений у результаті проведеного тендеру виконавець і на цю ділянку дороги. Утім, чи розпочне він виконувати взяті на себе зобов’язання цього року, залежить від погодних умов.

– Якщо погода не дозволить, перенесемо всі ці роботи на наступний рік. Дуже важливо те, що в нас готова проектно-кошторисна документація та визначений підрядник, – сказав він.

6_27

Нагадаємо, що цього року в Черкасах вдалося заасфальтувати зо два десятки міських вулиць. Наймасштабніші дорожні роботи розгорнули на вулиці Чорновола, Молоткова, Менделєєва, Героїв Дніпра.

Як повідомили в управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу нове дорожнє покриття уклали на вулиці Дахнівська Січ, Пушкіна (від вул. Надпільної до вул. Добровольчих батальйонів), Нечуй-Левицького (від вул. Чіковані до просп. Хіміків), Сергія Амброса (від вул. Чехова до вул. Кобзарської), Чайковського (від вул. В. Чорновола до Різдвяної), пров. Пушкіна, Пастерівська (від пров. Молоткова до вул. Молоткова), вулиці Ярославська в м. Черкаси, Остафія Дашковича (від пров. Хрещатик до вул. Байди Вишневецького), Онопрієнка, Кобзарська (від вул. Гоголя до вул. Благовісної), Пацаєва (від вул. Гетьмана Сагайдачного до вул. Нарбутівської), Невського (тротуар, від житлового будинку №27 до вул. Пастерівська), Надпільна до житлового будинку №222 по вул. Благовісній, Юрія Ільєнка (від бул. Шевченка до вул. Гоголя), пров. Івана Гука в м. Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного (від вул. В. Чорновола до вул. Гуржіївської), вул. Вернигори, Десантників та В’ячеслава Галви.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *