У Черкасах пройде День вуличної музики

День вуличної музики, автором якого є Тарас Улітко, проведуть у Черкасах 20 травня.  Акція «День вуличної музики» була підтримана серед інших 14-ти проектів цьогорічної програми грантів у сфері культури. Так, департамент освіти і гуманітарної політики долучився до фінансування заходу на майже 15 тис. грн, що склало більше половини бюджету проекту. 

Про це інформує “Вичерпно”.

За ним на трьох площах міста – Європейській, площах біля Центру дитячої та юнацької творчості й міської ради протягом дня лунатиме музика різних стилів.

Проект, переконаний його автор, є актуальним для молоді, надто – щодо залучення творчих людей та розкриття їхнього потенціалу. Проявити себе на сцені зможуть усі бажаючі музиканти. Серед іншого, проект популяризуватиме не лише творчість, а й здоровий спосіб життя.

– Прикметно, що День вуличної музики у місті відбудеться вперше, — говорить директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. — Саме новизна проекту і забезпечила йому голоси журі. Крім того, акція передбачає участь значної кількості молоді-волонтерів. Думаю, це чудова нагода для підлітків та молодих людей отримати перший досвід.

Тарас Улітко особисто брав участь у фестивалях у складі різних гуртів, був співорганізатором фестів «Місячна варта – 2016″, «БАРД – зна що 2012-2013″, учасник культурно-масових заходів, партнер КСН «Центральний» упродовж 5-ти років щодо проведення різних заходів.

information_items_6602

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *