У Черкасах пройде фестиваль Summer Challenge

24 серпня в Долині троянд відбудеться перший фестиваль тімбілдінгу  Summer Challenge, який об’єднає прогресивних підприємців, громадських діячів і всіх жителів та гостей міста, готових до експериментів.

Про це повідомляє “ПРОЧЕРК”.

У межах свята відбудеться конкурс на кращий громадський соціальний проект «Черкаси. Я це роблю!».

Взяти участь у конкурсі можуть проекти, які вже реалізовуються або готуються до здійснення в Черкасах і потребують дофінансування для розвитку чи масштабування. Автором проекту може бути не лише громадська організація, ініціативна група, але й звичайний мешканець міста.

Щоб взяти учать у конкурсі – варто заповнити інформацію про свій проект у анкеті за цим посиланням http://goo.gl/forms/bzG1eCi4S2wgN7J83. Заявки приймаються до 15 липня 2016 року.

25 проектів, які пройдуть відбір журі, мають бути презентовані авторами для мешканців міста у нестандартній та інтерактивні формі 24-го серпня під час святкування Дня Незалежності у Долині троянд. Там же буде оголошено переможця, який отримає головний приз – гран та суму 25 000 грн. від місцевого бізнесу.

Організатори події – івент-агентство KasyaNova Event, громадські діячі та волонтери м. Черкаси.

За детальнішою інформацією та відповідями на запитання звертайтеся до співорганізатора конкурсу “Черкаси. Я це роблю” – Вікторії Дорошенко

Фото scienceukraine.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *