У Черкасах пройде турнір “Сила нації”

На площі біля Будинку торгівлі 10 червня відбудеться всеукраїнське спортивне свято для молоді “Сила Нації”. Про це повідомляє прес-служба БК “Черкаські Мавпи”.

Центральною подією свята стане відкритий турнір з баскетболу 3х3, де кожен зможе продемонструвати свої вміння і таланти. Всіх гравців чекає професійний баскетбольний корт і кільця від ФБУ.

У програмі турніру – ігри в категорії “Чоловіки” (18-55), ігри в категорії “Юнаки U18” (14-18), конкурс дальніх кидків та кидків зверху, виступ жіночих танцювальних колективів та музичних колективів, змагання з крос фіту, DJ.

Метою турніру є популяризація та пропаганда здорового способу життя, підвищення рівня підготовки спортсменів, виявлення спортивних талантів, пропаганда спорту серед населення.

Турнір проходить за підтримки Федерації баскетболу України, під егідою FIBA – всі учасники турніру отримують міжнародні рейтингові очки.

Участь у турнірі в категорії “Юнаки U18” безкоштовна, в категорії “Чоловіки” – 100 грн/команда.

Призовий фонд турніру – 10 000 грн.

Дата і місце: 10 червня, Черкаси, площа Будинку торгівлі. Початок заходу: 10:00 (підтвердження заявок з 09:00 до 9:45). Обов’язкова реєстрація команд на сайті ФІБА.

Фото http://mavpabasket.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *