У Черкасах пройдуть змагання зі скелелазіння та альпінізму (АНОНС)

Одні змагання пройдуть у рамках чемпіонату міста, а інші – чемпіонату області, пише Черкаський спорт.

У Черкасах, 3 лютого, відбудеться чемпіонат міста зі скелелазіння в дисципліні боулдерінг “BOULDERFEST 2018”. Змагання проводяться у формі фестивалю.

Вид змагань – “боулдерінг”: кожен учасник “чисто” (без використання невідмічених зацепів) проходить затверджені для змагань траси.

Кількість спроб на кожній з трас обмежена, час проходження траси не обмежена.

Траси заздалегідь промарковані суддівською колегією. При проходженні певної траси учаснику нараховується відповідна кількість балів. Зайняте в змаганнях місце визначається сумою набраних балів. Страховка учасника на трасі – гімнастична, здійснюється суддівською бригадою. Змагання проходитимуть 03.02.2018р., о 10:00 год., за адресою м. Черкаси, вул. Пастерівська 102, СК “Манеж” А 4 лютого на скелелазному стенді СК “Манеж” (початок змагань 10:00) пройде відкритий чемпіонат Черкаської області з техніки альпінізму “Кубок федерації 2018”

Змагання проводяться у вигляді лазіння по зв’язках з елементами техніки альпінізму. Кожна команда повинна пройти, затверджену для змагань трасу, згідно “Вимог” змагань. У змаганнях беруть участь спортсмени р .. Черкас, і Черкаської області, а також запрошені з інших міст і областей України. Склад команди – 2 особи в окремих групах: чоловіки і жінки. Змішані команди входять в чоловічих команд.

Фото Перша електронна газета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *