У Черкасах пройшов етап з ралі (ВІДЕО)

Дрифтували та мірялися кінськими силами автогонщики у Черкасах. Цього року родзинкою змагань стали близько десятка Запорожців, які, попри поважний вік, потішили і автомобілістів, і глядачів, повідомляє 2+2.

Чотири десятки гонщиків демонструють свою майстерність на вузькій слаломній трасі у центрі Черкас. Цього року серед учасників окремою групою виділяються Запорожці. Свій 30-річний ЗАЗ Артем придбав пів року тому, відремонтував і відразу ж вирушив на змагання.

Честно говоря, много чего переделали. Выхлопную систему немного там вырезали лишнего, чего-то добавили. Посмотрим, как едет.

Артем Фіалковський, учасник змагань

Утім, були й ті. Хто приїхав сюди взагалі не крутнувши жодного гвинтика у тачці. Яна та Оксана прагнуть не стільки позмагатися, скільки розважитися.

У нас тут такі серйозні дівчата із серйозним спортом, тому машина це якраз наше все. Нам нічого не страшно, ми за екстрим, за нове.

Яна та Оксана, учасниці змагань

Після площі гонщики перемістилися на аеродром. Траса стала ширшою, а швидкості значно виросли. Головне завдання – у віражах не розгубити колеса.

Заїзди швидкі дуже, тут сама складність розрахувати швидкість під поворот. Повороти досить слизькі, как показалось нам сейчас. І їхать треба обережно.

Денис Бутківський, учасник змагання

Переможцем змагань у абсолютному заліку став пілот Ауді ТТ, наступні перегони серед серійних авто відбудуться 4 серпня. Тож, у любителів швидко покрутити кермо ще є час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *