У Черкасах пройшов фестиваль віночків

Традиційний для Черкас фестиваль віночків «Осіннє диво» вже вкотре організували спільно комітет самоорганізації населення «Богданівський» та Зразкова студія «У колі друзів» Багатопрофільного молодіжного центру. Дівчатка завітали на свято, прикрашені оригінальними та неповторними віночками, хлопчики ж дивували неймовірними капелюхами, пише “Вичерпно”.

Володарів найкращих прикрас відзначили за номінаціями «Українська осінь», «Креативна осінь», «Панянка осінь», «Богданівська осінь» та «Містер осінь». Переможці отримали подарунки від голови КСН Оксани Мелікової та творчої студії «Настрій», — повідомляють у КСН «Богданівський».

 

Усі учасники та їхні віночки й капелюхи були прикрашені різноманітними живими квітами, листям, штучними прикрасами. Фантазія дітей та їхніх батьків безмежна. Хлопчик-переможець найоригінальніше прикрасив свій головний убір: свіжими овочами, калиною, розмаїттям трав. Діти цікаво презентували свої витвори та себе.

 

blank

«Усі дітки неймовірні. Їхній запал та вогник в очах підштовхнули навіть мене продефілювати цього дня, — ділиться враженнями голова КСН «Богданівський» Оксана Мелікова. – Фестиваль проводимо вже багато років поспіль, але щоразу учасники здатні вигадати щось нове і здивувати своїм образом. Я отримую справжнє задоволення від цієї краси та атмосфери фестивалю. І бачу, скільки праці, зусиль та натхнення вкладають у своїх діток їхні мами, як вигадують та компонують прикраси із живих квітів і трав, із штучних квітів, використовують і жолуді, і багато іншого. Помітно турботу батьків і бажання, щоб їхні діти були неперевершеними і неповторними. Дякую учасникам та їхнім мамам».

 

blank

У програмі фестивалю було ще чимало цікавого: малюнки на асфальті, створення дівчинки-осені із листя, показ моделей одягу, виставка дитячих робіт та прикрас, конкурси та інші розваги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *