У Черкасах пройшов фестиваль віночків

Всьоме, наприкінці травня відлунав традиційний фестиваль «Барвисті віночки», який організували та провели Зразкова художня студія «У колі друзів» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради та Комітет самоорганізації населення мікрорайону «Богданівський». Автор фестивалю є Леся Побиванець, керівник студії «У колі друзів».

Про це повідомляє “Вичерпно”.

Похизуватися своїми квітковими прикрасами прийшло понад сотню дітлахів. Активну участь у проведенні цього яскравого свята краси взяли батьки, педагоги та вихованці Зразкової художньої студії «Сходинки», Зразкового художнього колективу «Дивосвіт», художньої студії «Сузір»я», гуртка «Валяниця», гуртка «Пізнайки», танцювального колективу «ALL-DANCE».

Програма фестивалю була насиченою, веселою та цікавою: конкурси, ігри, розваги, концертна програма, показ моделей сучасного одягу, виставка авторських прикрас та дитячих творчих робіт, конкурс малюнку на асфальті «Квіти України», майстер-класи з декоративно – прикладного мистецтва. Для маленьких любителів танцю — запальні данс — класи. Були обрані і володарка найдовшої коси та сучасний козаченько. Родзинкою фестивалю став конкурс арт — образів та тематичного фейс — арту.

13

Компетентному та доброзичливому журі в складі директора Багатопрофільного молодіжного центру Світлани Ільченко, голови КСН «Богданівський» Оксани Мелікової, голови КСН «Благовісний» Жанни Котенко та депутата Черкаської міської ради Тетяни Чорнобіль неймовірно важко було обрати кращі віночки, виготовлені дітлахами з живих та рукотворних квітів, справжніх прикрас з живих півоній та навіть верби.

За найкращі віночки у номінаціях «креативний»,» український». «весняний», «Богданівський» діти отримали подарунки від КСН «Богданівський». Український символ краси та молодості, вічного коловрату життя – віночок – радував черкасців та гостей міста своєю неповторністю, яскравістю та чарівністю.

Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *